Προσωρινός πίνακας σειράς κατάταξης αιτήσεων ανά ΕΠΑ.Λ. και ειδικότητα Ζ΄ φάσης «Μεταλυκειακό Έτος - Τάξη Μαθητείας» 2022-2023
06052024Δευ
Τελ. Ενημέρωση:Τρι, 18 Ιουλ 2023

mathiteia-epal

Προσωρινός πίνακας σειράς κατάταξης αιτήσεων  ανά ΕΠΑ.Λ. και ειδικότητα Ζ΄ φάσης «Μεταλυκειακό  Έτος  -  Τάξη Μαθητείας» 2022-2023

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω τεχνικών προβλημάτων, ο προσωρινός πίνακας κατάταξης υποψηφίων εποπτών-εκπαιδευτικών θα αναρτηθεί τη Δευτέρα 03 Οκτωβρίου 2022 ενώ οι ενστάσεις (αποκλειστικά μέσω του ΠΣ Διαχείρισης Μαθητείας) θα μπορούν να υποβληθούν έως την Πέμπτη 06 Οκτωβρίου 2022 και ώρα 11:00.

Οι Συντονιστές Μαθητείας της Π.Δ.Ε. Κεντρικής Μακεδονίας

Πληροφορίες Αποδέχομαι