Ημερίδα: ?Αντλώντας από την επαγγελματική εμπειρία των εκπαιδευτικών: Καλές Πρακτικές Στο Πολυπολιτισμικό Σχολείο" 1/12/2012
30042024Τρι
Τελ. Ενημέρωση:Τρι, 18 Ιουλ 2023

Το Σάββατο 1 Δεκεμβρίου 2012, πραγματοποιήθηκε στο κτήριο της Φιλοσοφικής Σχολής του Α.Π.Θ.  ημερίδα με θέμα ?Αντλώντας από την επαγγελματική εμπειρία των εκπαιδευτικών: Καλές Πρακτικές Στο Πολυπολιτισμικό Σχολείο?. Στην ημερίδα παρευρέθηκε και απεύθυνε χαιρετισμό ο Περιφερειακός Διευθυντής  Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας κ. Θεόδωρος Καρτσιώτης.

Συνημμένα:
Download this file (dt1-12-2012.doc)Δελτίο τύπου[ ]64 kB